Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák byla založena v roce 1992 jako Advokátní kancelář Brož & Sokol. Její zakladatelé JUDr. Jan Brož a JUDr. Tomáš Sokol otevřeli tuto společnou kancelář po dlouholeté samostatné advokátní praxi. Třetím partnerem se v roce 1999 stal JUDr. Jiří Novák a advokátní kancelář tak přešla na svůj současný název.

1992 — Nyní

V současné době v kanceláři působí na 30 právníků, z nichž je 20 advokátů. Celkově se na práci advokátní kanceláře v činnostech, které zabezpečuje, podílí cca 50 osob.

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v Praze a v Přerově. Partneři advokátní kanceláře jsou rovněž zapsáni jako advokáti u Slovenské advokátní komory a při poskytování právních služeb na území Slovenské republiky působí se sídlem v Bratislavě. Toto rozmístění umožňuje poskytovat právní služby v nejširším spektru a má vliv i na optimální dostupnost pro klienty, kteří služeb advokátní kanceláře využívají.

Na neformální úrovni advokátní kancelář spolupracuje s Advokátní kanceláří Mikš & Suk a Advokátní kanceláří Nespala s.r.o., které společné tvoří "Sdružení Novoměstských advokátních kanceláří".

Advokátní kancelář je rovněž členem mezinárodní sítě advokátních kanceláří International Jurists, mezi jejíž členy patří advokátní kanceláře z více než třiceti zemí světa. Jejich prostřednictvím je Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o. schopna poskytnout svým klientům kvalitní právní služby i v zahraničí.

Kde nás najdete?

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák
Sokolská třída 60, 120 00 Praha 2 - Nové Město