Naše názory

Oznámení ve vztahu k vyhlášenému stavu nouze v ČR

Sdělujeme, že Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o. s ohledem na vyhlášený stav nouze nepřerušila svoji činnost a není k tomu podle žádného z mimořádných opatření povinna.

Poskytujeme právní služby i nadále v režimu, který nám takovou činnost dovoluje. Přijali jsme opatření k omezení styku osob a v důsledku toho omezujeme osobní porady s klienty a jednání s dalšími osobami na zcela nezbytné případy. Taktéž do odvolání nepřijímáme hotovostní platby.

Pokud chcete cokoliv projednat s naší advokátní kanceláří, kontaktujte nás před návštěvou kanceláře telefonicky na č. 224 941 946 (Praha) nebo tel. č. 581 705 841 (Přerov) či kontaktujte pracovníka, který s Vámi již věc vyřizuje. Můžete nás kontaktovat též prostřednictvím emailu advokati@akbsn.eu nebo kontakního formuláře, který naleznete v sekci "kontakt" na tomto webu. 

K dispozici jsme vám také na naší online poradně akbsn.online, prostřednictvím které s námi můžete konzultovat vaše právní záležitosti odkudkoliv.

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o. 

Staňte se našim klientem

Stát se naším klientem není nic složitého. Zpravidla se tak stane tím, že nás nejprve kontaktujete prostřednictvím emailu nebo kontaktního formuláře a stručně rozvedete, v jaké věci požadujete právní službu. Nedlouhou poté Vás oslovíme a společně, nejlépe při osobní schůzce, dohodneme podrobnosti převzetí věci.

Kde nás najdete?

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák
Sokolská třída 60, 120 00 Praha 2 - Nové Město